feldten Natural Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

obj.č: 34700689
Odporúčaná cena 12,99EUR
Natural Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

Balzam pre pranie všetkých textílií s výplňou prírodných materiálov (napr. Perie) alebo odevov z prírodných materiálov (napr. Vlna, hodváb, kašmír).

• Efektívne a hygienické pranie od 30 ° C

• Poskytuje najlepší výsledok pre perové bundy, spacie vaky, vankúše a všetky prírodné textílie

• Objemový výkon pre lepšiu izoláciu

• Vhodné na použitie v práčke alebo ručnom praní

Použitie: Práčku naplňte len z polovice, dávkujte odmerané množstvo Natural Wash, kam zvyčajne dávate prací prostriedok, vyberte program a teplotu podľa pokynov pre starostlivosť o oblečenie. Nepoužívajte zmäkčovač tkanín. Obrázky pre odporúčané dávkovanie platí tak pre ručné pranie, tak pre práčku.Ak materiál vydrží sušičku, odporúča sa znovu pre získanie svojho pôvodného objem.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Nezabudnite, že ho možno použiť s impregnáciou Whas-In-Proof od Feldten súčasne.Stručne povedané, jednou z najväčších výhod Feldtenu je, že čistenie a impregnácia možno vykonávať v jednom rovnakom pracom cykle.Nadávkujte Natural Wash do zásobovačov pre prací prášok, Wash-In-Proof do priestoru pre aviváž, tým sa šetrí manipulácia, energie, a je oveľa jednoduchšie impregnovať svoje oblečenie z prírodných vlákien pravidelne, takže pracujú po celú sezónu tak, ako majú. Wash-in-Proof vydrží až 5 praní v Natural wash.

Technické špecifikácie

obj.c.
34700689