feldten Textile Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

obj.č: 34700687
Odporúčaná cena 12,99EUR
Textile Wash 500 ml, CZ/SK/PL/HU

Feldten Textile Wash je prací prostriedok pre pranie všetkých funkčných tkanín a membrán:

• Udržuje materiál tak, aby mohol prijímať impregnáciu a tak zostať 100% vodotesný, vetruodolný a priedušný.

• Efektívne a hygienické pranie od 30 ° C

• Vhodné na použitie v práčke alebo ručného prania

• Navrhnuté pre optimálnu pranie Softshell, Gore-Tex ®, Dryfit®, Sympatex®, CoolMax ®, Thinsulate, Dermizax a ďalšie zmiešané tkaniny.

Čistiace a ošetrujúci bázy, poskytujúce hygienické pranie, ktorá je určená pre všetky funkčné odevy. Udržuje priedušnosť a zachováva vodoodpudivosť. Neobsahuje bielidlo, farbivá ani iné prísady. Jemné čistenie, maximálnu priedušnosť a hygienické umývanie je dosiahnutá pri teplote iba 30 ° C.

Použitie: Pridajte odmerané množstvo Textil Wash, kam zvyčajne pridávate prací prostriedok, vyberte program a teplotu, ktorá je v návode na obale fľaše. Obrázky pre odporúčané dávkovanie, platí ako pre ručné pranie, tak pre práčku. Nepoužívajte zmäkčovač tkanín! Dodržujte pokyny pre starostlivosť, ktoré sú uvedené na oblečenie.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE:

Nezabudnite, že ho možno použiť s impregnáciou Whas-In-Proof od Feldten súčasne.

Stručne povedané, jednou z najväčších výhod Feldtenu je, že čistenie a impregnácia možno vykonávať v jednom rovnakom pracom cykle.

Nadávkujte Textil Wash do zásobovačov pre prací prášok, Wash-In-Proof do priestoru pre aviváž, tým sa šetrí manipulácia, energie, a je oveľa jednoduchšie impregnovať svoje funkčné oblečenie pravidelne, takže pracujú po celú sezónu tak, ako majú. Wash-in-Proof vydrží až 5 praní v Textil wash.

Textil Wash má schopnosť obnoviť vlastnosti funkčných materiálov vyprané v bežnom pracom prostriedku. Stačí ho v ňom 3x vyprať.

Technické špecifikácie

obj.c.
34700687